Kontakti

Darba laiks
(pusdienu pārtraukums no 12.00 līdz 13.00)
 
Pirmdien8.00 - 17.00
Otrdien8.00 - 17.00
(Pašvaldības policijas priekšnieks: līdz 19.00)
Trešdien8.00 - 17.00
(Pašvaldības policijas lietvede: līdz 15.00)
Ceturtdien8.00 - 17.00
(Pašvaldības policijas lietvede: līdz 19.00)
Piektdien8.00 - 17.00
(Pašvaldības policijas priekšnieks: līdz 15.00)

 

Darba laiks dežūrgrupai
(tālrunis: 26132701)
 
No pirmdienas līdz ceturtdienai8.00 - 1.00
Piektdien8.00 - 24.00
Sestdien00.00 - 24.00
Svētdien00.00 - 1.00
1 Māris Grīnvalds
Talsu novada pašvaldības policijas priekšnieks
Tālr. 26632161
E-pasts: maris.grinvalds@talsi.lvPieņemšanas laiki:
Otrdiena 9.00 – 11.00; 17.00 – 19.00,
Trešdiena 9.00 – 11.00,
Piektdiena 9.00 -11.00.
 2 Iveta Neivarte
Talsu novada pašvaldības policijas priekšnieka vietniece
Tālr. 26666939
E-pasts: iveta.neivarte@talsi.lv
3 Eva Dižkalne
Talsu novada pašvaldības policijas lietvede
Tālr. 29211137
E-pasts: eva.dizkalne@talsi.lv
 4 Nauris Neifelds
Talsu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors
Tālr. 22011647
E-pasts: nauris.neifelds@talsi.lv
 5 Dainis Sokolovskis
Talsu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors
Tālr. 29339255
E-pasta: dainis.sokolovskis@talsi.lv
6 Normunds Kamols
Talsu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors
Tālr. 29189228
E-pasts: normunds.kamols@talsi.lv
7 Andris Burkāns
Talsu novada pašvaldības policijas vecākais inspektors
Tālr. 29436554
E-pasts: andris.burkans@talsi.lv
8 Aldis Dambergs
Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
Tālr. 22019466
E-pasts: aldis.dambergs@talsi.lv
 9 Arvis Indols
Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
Tālr. 25706911
E-pasts: arvis.indols@talsi.lv
10 Dainis Redviņš
Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
Tālr. 28366116
E-pasts: dainis.redvins@talsi.lv
 11 Brīva vakance
Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
12 Klāvs Burčaks
Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
Tālr. 27838140
E-pasts: klavs.burcaks@talsi.lv
13 Vineta Eizenberga
Talsu novada pašvaldības policijas inspektore
Tālr. 25644004
E-pasts: vineta.eizenberga@talsi.lv
14 Brīva vakance
Talsu novada pašvaldības policijas inspektors
 15 Eva Jurčenko
Talsu novada pašvaldības policijas inspektore
Tālr. 26132701
E-pasts: eva.jurcenko@talsi.lv